جرثقیل سقفی - جفت پل

 

سازه فولادی :
جرثقیل های سقفی کاوات با حداقل وزن سازه حداکثر استحکام را دارند.کلیه جرثقیل های ساخته شده سند بلاست شده,دو لایه زینگ ریچ و دو لایه رنگ اپوکسی پاشیده میشود.تست های غیر مخرب ( (PT-UT بر روی تمام جوشها انجام میگردد.

کلگی ها :           
سیستم حرکتی کالسکه توسط گیربکس هالوشفت همراه یاتاقان های غلطکی دو ردیفه بسیار مقاوم و نیاز به تعمیر و نگه داری ندارد.چرخ ها از جنس GGG70 است که دارای مقاومت بالا . ضد سایش با کمترین اصطحکاک است.

تجهیزات برقی :
کلیه المان های برقی ساخته شده در کارخانه های معتبر اروپایی از جمله زیمنس تله مکانیک می باشد.ریموت کنترل در مدل های مختلف برای انواع جرثقیل ها با کیفیت عالی و بدون خطا

تجهیزات حرکتی :
کلیه موتورها و اینورتر ها ساخت کارخانه های معتبر اروپایی و طبق استاندارد اروپاست.

این دسته از جرثقیل ها از ظرفیت 3.2 تن تا 300 تن و در دهانه 6 تا 40 متر قابل اجرا می باشند. نوع سازه می تواند به صورت دو تیپ (PD , AD موازی و عمود بر سازه) اجرا شود.

این نوع سازه ها طبق استاندارد H2B3 و FEM 1/001 طراحی شده و مطابق با استاندارد جوشکاری AWS D14-1 و با دستگاه جوش اتوماتیک ساخته می شود.
مخصوص سالن های تولید سنگین و صنایع فولاد
حداکثر تناژ 300 ت
حداکثر دهانه 40 متر

کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی جفت پل:
جرثقیل‌های سقفی جفت پل بهترین راه حل برا ی جابجایی مواد در سالن‌هایی است که دهانه و ظرفیت بیشتری مورد نیاز می‌باشد و با این نوع جرثقیل‌ها از ارتفاع بیشتری می‌توانید استفاده کنید و با پیشنهادهای مهندسی و ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم می‌توانید بهترین استفاده را نیز از لحاظ اقتصادی ببرید، همچنین دیگر مزیت این نوع جرثقیل‌ها این است که با وجود راهروی انتخابی در بدنه جرثقیل علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان تعمیر قطعات کالسکه (ترولی)، امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ‌های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق رسان را نیز فراهم می‌کند.

اطلاعات کلی مورد نیاز جهت طراحی و محاسبه قیمت دستگاه :


ظرفیت : ( میزان وزن بار مورد نیاز جهت حمل با دستگاه )

دهانه سوله : ( اندازه عرض سوله و مسیر حرکت عرضی دستگاه مورد نیاز )

طول مسیر حرکت : ( مقدار حرکت مسیر طولی دستگاه در سالن مورد نظر )

ارتفاع بالابری مورد نیاز : ( مقدار جا به جایی قلاب جهت حمل بار در ارتفاع )

 

فرم استعلام بهاء ویا پرسش در مورد این کالا

اگر می خواهید از قیمت این محصول مطلع شوید و یا اینکه سوالاتی در مورد ابن محصول دارید از فرم زیر استفاده نمائید.