جرثقیل سقفی- آویز

 

سازه فولادی :
جرثقیل های سقفی کاوات با حداقل وزن سازه حداکثر استحکام را دارند.کلیه جرثقیل های ساخته شده سند بلاست شده,دو لایه زینگ ریچ و دو لایه رنگ اپوکسی پاشیده میشود.تست های غیر مخرب ( (PT-UT بر روی تمام جوشها انجام میگردد.

کلگی ها :           
سیستم حرکتی کالسکه توسط گیربکس هالوشفت همراه یاتاقان های غلطکی دو ردیفه بسیار مقاوم و نیاز به تعمیر و نگه داری ندارد.چرخ ها از جنس GGG70 است که دارای مقاومت بالا . ضد سایش با کمترین اصطحکاک است.

تجهیزات برقی :
کلیه المان های برقی ساخته شده در کارخانه های معتبر اروپایی از جمله زیمنس تله مکانیک می باشد.ریموت کنترل در مدل های مختلف برای انواع جرثقیل ها با کیفیت عالی و بدون خطا

تجهیزات حرکتی :
کلیه موتورها و اینورتر ها ساخت کارخانه های معتبر اروپایی و طبق استاندارد اروپاست

جرثقیل سقفی در صنایع مختلف از سقف سالن آویزان میشوند و تا ظرفیت 10 تن و دهانه 24 متر به صورت دستی و برقی طراحی کردیده است.وزن مرده این جرثقیل به حداقل رسیده و به لحاظ وجود تعداد چرخ های زیاد نیرو و بر سازه سقف گسترده شده و استرس و نیرو های وارده بر سالن کاهش می یابد.جرثقیل سقفی با سقف خرپا اجرا میگردد و امکان استفاده  از تمام فضای موجود را فراهم میکند.

کاربرد و مزایا جرثقیل آویز:
 جرثقیل‌های آویز به سادگی بر روی سقف سالن قرار می‌گیرند، به طوریکه چنانچه شما امکان نصب ستون‌ها و تیرهای حمال‌ها را ندارید، با استفاده از این نوع جرثقیل‌ها می‌توانید نیاز جا به جایی خود را تامین سازید، لذا می‌توانید از فضای ورودی سالن، داخل انبار و حتی نقاط ویژه انبار که مورد نیاز است، برای جابه‌جایی تولیدات خود بیشتر استفاده کنید، ضمناً با استفاده از این نوع جرثقیل‌ها امکان جابه جایی بالابر از مسیری به مسیر و ریلی دیگر و در نتیجه دسترسی به نقاط مورد نظرتان فراهم می‌گردد.

اطلاعات کلی مورد نیاز جهت طراحی و محاسبه قیمت دستگاه :
ظرفیت : ( میزان وزن بار مورد نیاز جهت حمل با دستگاه )

دهانه سوله : ( اندازه عرض سوله و مسیر حرکت عرضی دستگاه مورد نیاز )

طول مسیر حرکت : ( مقدار حرکت مسیر طولی دستگاه در سالن مورد نظر )

ارتفاع بالابری مورد نیاز : ( مقدار جا به جایی قلاب جهت حمل بار در ارتفاع )

 

فرم استعلام بهاء ویا پرسش در مورد این کالا

اگر می خواهید از قیمت این محصول مطلع شوید و یا اینکه سوالاتی در مورد ابن محصول دارید از فرم زیر استفاده نمائید.